HORSEMAN, Horseman - web lidiček zajímajících se o výcvik koní a jezdců formou Natural Horsemanship, Přímou komunikaci s koňmi, Partnership a přátelské soužití.

Říjen 2011

Tak to tu máte :D

30. října 2011 v 11:30 | Starlight
No nejdřív chci upozornit,že fotky jsou děsběs,protože jsem to fotila včera večer narychlo,abyste to tu už dneska měli. Nasvítila jsem to lampičkou,která úplně odstranila detaily na hlavičce, předělala barvy (nejvíc asi utrpěl Lacambari,kterýho to udělalo černýho s pestře žlutou hřívou,tu jsem mu ale ve fotoprogramu jakžtakž vyretušovala),někde ani neni poznat,kde má koník oko,odendalo to z hlaviček lesk atd... no hrůza to světlo,takovou chybu se světlem už neudělam! :/
Všecky fotky zde na rajčeti ... Je to zaheslovaný,tak zadejte: jméno:Cam Heslo: Bar

Bude to pinto ;)

29. října 2011 v 15:08 | Starlight
Tak na plný čáře vyhrál pinto,jsem ráda,páč jak to měl bejt původně grošk,tak na toho jsem si moc nevěřila,pokusím se do kobči pustt ještě dneska,držte palce,ať nedopadne postiženě :D

Teď už opravdu poseldní přestřelka :D

28. října 2011 v 20:32 | Starlight
Teď už opravdu naposled... stejně hlasů měl Grošák a černobílej pinto,tak nová anketa je na světě a jen vy máte v rukou barevnostní osud jedný malý klisny :D

1. Kapitola komixu ;)

26. října 2011 v 10:19 | Starlight
Tak na Anii blogu už je konečně první díl Raina,na tom jsem se ještě nejspíš nijak nepodílela,hlavně páč tam nejsou oři :D Odkaz zde.

Nějaký novinky ;)

23. října 2011 v 14:43 | Starlight |  Deník ranče
Takže je tu pár věcí...včera jsem byla na vyjdě,koně ve výběhu prorazili ohradník a byl taktrochu poprask no :D Jinak stáj,kde jezdim má nový stránky.Koho by to zajímalo,tak odkaz tady.
Taky jsem na těch stránkách někde já,ale neřeknu kde :P.
Přebarvovala jsem ty koníky,páč mi mamka dokoupila barvy.Už jsem si předtim myslela,že jsem od minula o tolik víc levá,ale ukázalo se,že ta bílá akrylka byla nějaká divná.Ty nový totiž byly OK.
Mám teda hotové podle odhlasované ankety už 2 repainty, barvy jsem vybrala černý leopard a čokoládová( jaká je žádaná u Rocky Mountain ponyho).Ještě udělám bělouše,jenom se mi nechce do grošáka,tak pod článkem bude ještě anketa,kde bude pár zbarvení s hodně hlasy včetně toho grošáka,tak zkusnte zahlasovat ;)

RANČ
Prodali jsme White Knee-Socka, žije teď v milující rodině s dětmi a dalším poníkem.U nás moc nenašel využití,takhle alespoň může dělat něco smysluplného;)! Jinak jsme zjistili,že na jakýchsi odlehlých ostrovech patřících k USA žijí vzácní poníci a zanedlouho tam bude dražba.Když bychom nějaké nakoupili, byli bychom teprve 3. chov mimo ostrovy( V realitě toto plemeno neexistuje, je to jen moje fantazie ;)!). Doslechli jsme se,že odchycení poníci pobývají v dost hrozných podmínkách,tak doufáme,že se nám podaří najít nějaké životaschopné a převozuschopné jedince :D! Plánujeme cca 3-5 koní ;).

Al e né :(

21. října 2011 v 17:39 | Starlight
No tak jen pro krátký info: zkoušela jsem teda přebarvovat, mam tu základní vrstvu,ale vůbec se mi to nepovedlo,spoustu budu předělávat :( Mám už snad i všechny ostatn potřebný barvy,tak uvidim,ozvu se nejspíš až bude hotovo.Jinak Ania už dodělává 1. kapitolu toho našeho splečnýho komixu :D! Tak se to brzo objeví u ní na blogu ;)

Začínam nakupovat akrylky!

19. října 2011 v 16:32 | Starlight
Tak začínam pomaličku po 1 nakupovat akrylky, brzo se pustim do přebarvování,který se odhlasovalo v anketce ;) Už nejspíš dneska udělám základní barvu pro bělouše, appu a asi i pro grošáka ;)

Vychováváme hříbě

16. října 2011 v 11:06 | Starlight |  Návody
Učení je víc než polovina výchovy. "Slušnému chování" bychom měli našeho mladého koně naučit již v hříběcím věku.

Grr :/

16. října 2011 v 10:15 | Starlight
Na konicci.cz jsem nenašla žádnej lánek, kterej by see mi hodil,tak jsem to včera vzdala.Dneska se pokusim najít takovej článek na jinym serveru.

ale ne :/

15. října 2011 v 18:20 | Starlight
No, jak můžete vidět,zase jsem nestíhala, článek tu bude za chvilku, bude nejspíš ze serveru konicci.cz a doplním ho fotkami od nás z ranče ;)

Odkaz tady ;)

12. října 2011 v 20:33 | Starlight
No tak už jsem sem dala odkaz na ten blog, je v horní části menu, ještě možná předělám ikonky v menu, zítra bych měla mít čas, tak oběhnu SR a možná bude i článek (jako pořádnější nějakej :D)!

Promiňte mi :(

11. října 2011 v 17:13 | Starlight |  O ranči
No,zase více než týden nic... :( Ale mám pro vás několik změn:
- Ranč bude částečně sloužit i jako normální blog. Budeme mí SB mojí spolužačky Anii, mohlo by se vám na jejím blogu některým líbit. Spolupracuju s Aniou na ,,komixu", kam se jí pokoušim kreslit koně :DD

- Jinak asi budu muset tu rekonstrukci odložit, nebo uvidim, jestli na mámě vysonduju penízky na ty věcičky k nákupu konečně :D Klarissa ví, jak to u mě momentálně vypadá ... jak po demolici :DDD

Tak doufam, že na mě nezanevřete ;)

Poděkování Frisullce

2. října 2011 v 18:01 | Starlight
Chtěla bych moc poděkovat Frisullce, páč mi dala dopořádku tu mezeru mezi záhlavím a menu. :)
Jo a i když to tak možná nevypadá, udělala jsem dneska na ranči dost práce. Dala jsem do pořádku celou rubriku areál ;)

Celý areál našeho ranče

2. října 2011 v 16:12 | Starlight |  Celkový areál
Areál našeho ranče by se dal rozdělit na více částí. Na část hlavní, výběhy, stezky a na část vedlejší, kterou od hlavní dělí výběhy. Tady je přibližný plánek hlavní a vedlejší části, ale jelikož něco ještě není hotovo a stále se staví nové budovy, je možné, že plánek nebude vždy plně aktuální.
Hlavní část:

Vedlejší část: